Banner strona główna

Aktualności

Turnij Orlika o puchar Premiera RP

W sobotę 3 października w Kluczborku odbyły się Finały Wojewódzkie turnieju piłki nożnej Orliki o Puchar Premiera RP.

W kategorii dziewcząt starszych ( klasy I gimnazjum i 6 podstawowa ) zwyciężyły po raz drugi z rzędu dziewczyny z łączonej drużyny Sidzina i Biała Nyska  i w nagrodę 14.10 pojadą na cztery dni do Warszawy na Finał Ogólnopolski. Aktualne Mistrzynie Polski w Tymbarku wygrały już swój 5 turniej wojewódzki z rzędu i mimo ,że grają rocznikiem o rok młodszym z nadziejami jadą do stolicy.

Emilia Zawadzka, Patrycja Krawecka, Agnieszka Wolarz, Maja Chruściel, Izabela Klimczak, Agata Brzozowska, Marta Frankowicz,Martine Łoza, Karolina Ignasiak.

Swój drugi tytuł Mistrzyń Województwa zdobyły dziewczyny młodsze ( klasy IV, V szkoły podstawowej ). Aktualne jeszcze Mistrzynie Tymbarka kolejny raz nie dały szans rywalkom i razem ze starszymi koleżankami reprezentować będą naszą szkołę i województwo w Finale Ogólnopolskim.

Natalia Dereń, Roksana Laskowska, Marlena Dyrek, Gabriela Bezwerchna, Zuzanna Szeląg, Aleksandra Pindel, Patrycja Gierlicka, Magdalena Studnicka, Maja Kalisz, Natalia Majewicz.