Banner strona główna

Dotacje unijne
Dotacje krajowe

Aktualności

Diamentowe gody


P1020136.JPG,
 

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Diamentowe Gody to jubileusz niezwykły tak, jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem 60 lat.
Złączeni uczuciem i wzajemną ufnością wypodzieli to sakramentalne słowo i włożyli obrączki. Mimo różnych przeciwności losu przyrzeczenia danego dotrzymali. Możliwe to było tylko dlatego, że darzyli się wzajemną miłością i szacunkiem.
W dniu 24 stycznia 2019 r. na Sali Posiedzeń Urzędu Gminy w Skoroszycach odbyła się uroczystości 60. Pożycia Małżeńskiego. W uroczystości wzięli udział Wójt Gminy Pani Barbara Dybczak, Zastępca Wójta Gminy Pan Bernard Rudkowski, Przewodniczący Rady Gminy Pan Henryk Sokołowski, Kierownik USC Pani Katarzyna Herbut oraz Drodzy Jubilaci wraz z Najbliższymi. Byli to Państwo:
1. Maria i Zygmunt Derkaczowie z Brzezin.
2. Janina i Ryszard Nabiałczykowie ze Skoroszyc.
3. Katarzyna i Stanisław Nykowie z Chróściny.
4. Maria i Czesław Zyzakowie ze Starego Grodkowa.
5. Rozalia i Józef Żyrkowie z Brzezin.
Drogim Jubilatom w imieniu własnym oraz samorządu gminy życzymy długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w niegasnącej miłości wśród bliskich, wszelkiej pomyślności oraz doczekania kolejnych jubileuszy.
Wszyscy Jubilaci są ambasadorami miłości, wzorem zgody i małżeńskiej miłości dla wszystkich, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim. Należy im się szacunek i wyrazy uznania za przykład, jaki dają młodemu pokoleniu.