Banner strona główna


Aktualności

Bezpłatne szkolenie dla pracodawców z PIP z Opola


Logo_OIP_poziome_wyjustowane_krzywe.png,
 

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie oraz Państwowa Inspekcja Pracy w Opola zapraszają pracodawców wszystkich branż zatrudniających do 20 pracowników do udziału w programie promocyjnym „Osiągaj sukces w zgodzie z przepisami prawa pracy. Zdobądź Dyplom PIP”. Edycja 2019 r.

Celem szkolenia jest przedstawienie pracodawcom informacji dotyczących zmian w przepisach prawa pracy, a także najważniejszych wymogów w zakresie technicznego bezpieczeństwa pracy. Każdy z uczestników programu realizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu otrzymuje zestaw materiałów informacyjnych w tym listę samokontroli warunków pracy w zakładzie. W czasie realizacji działań programowych inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem.

Szkolenie odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. (piątek) w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, w pokoju numer 15, I piętro, ul. Słowiańska 19 w godzinach od 10.00 do 13.30.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na szkolenie prowadzi Pan Daniel Machnik, tel. 774489933, 604457434; e-mail: d.machnik@pup.nysa.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń inspektorów pracy.